Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Furcsa hang a kályha felől?...

Furcsa hang a kályha felől? Valakinek van ötlete, mi lehet?

Figyelt kérdés
Ne nézzétek idiótának, nem akarom az ezoba tenni, nem is tudom melyik kategóriába tegyem. Két hete körülbelül olyan hangot hallok a kályha vagy a fal felől, mintha korogna valaki gyomra. Nem tudom máshoz hasonlítani, ilyen blurp hang, de csak egyszer. Nem folyamatos. Egyszer egymás után többször is van, meg van, hogy nem is hallom egy ideig. Semmit nem találtam, aminek ilyen hangja lenne, és ha a tűz nem ég, akkor is hallom onnan. Valaki esetleg tudna mondani ötleteket? Falat nem akarom szétszedni :D Olthattok is, csak nagyon kiváncsi vagyok mi lehet, mert hiába néztem körül, semmit se találok. Köszi, ha válaszol valaki, vagy jobb kategóriába teszi. (Ne az ezotériába, tudom, hogy nem szellem hang, és emberek sincsenek bafalazva nálunk...)

2019. febr. 10. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy szalagos magnóval vagy diktafonnal egyébként rögzíthetnéd is!

Lentről fentig nézd át a kéményedet, nem-e van vhol luk rajta, nem-e hiányos hibás vhol, nem-e esett bele vmilyen madár, mert az nálunk is párszor előfordult már.

Egy lámpa és egy kisebb tükör kell csak!

Az is lehet éjszaka vmi madár a kéményre vagy közelébe ül le és azt hallod.

2019. febr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Wow, okos ötlet. Holnap megnézem, erre nem gondoltam. Még komolyan arra gondolok, hogy elbújt nálam egy béka. Semmi vicc.
2019. febr. 10. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán a huzat csinálhatja. Legalábbis, ha jól értettem, milyen hang. Egy adott szélirány meg szélerősség kellhet hozzá.
2019. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!