Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Legolcsóbb kerítés?

Legolcsóbb kerítés?

Figyelt kérdés

125*15méter es telkemet szeretném a lehető legolcsóbban körbekeríteni,

Kerítésnek egy németjuhászszal kell megbírkóznia, nem szökős, de neki szokott támaszkodni 2lábon állva.

Milyen lehetőségeim vannak?



2019. febr. 12. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyagokat és a munkadíjat is tekintve, a legolcsóbbak az országban.

Megveheted csak külön az anyagokat, de megcsináltathatod velük is.

Mindenhol vállalnak, az egész ország területén.

[link]

2019. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen esztétikai elvárások vannak?

Beton oszlop leásva, rá ponthegesztett háló, szintén beásva valamennyire, attól függően mennyire ás a kutya.

2019. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sima dróthálót se szakítja szét a németjuhász, de nagyon csúnya lesz tőle. Plusz az alját megkezdi, ha nem is túl szökős, ott valami plusz erősítés kell. Ha kinézet nem számít egyáltalán, akkor dróttal lehet megerősíteni, ennél egy fokkal jobb és szebb, ha egy 40 cm széles ponthegesztett háló van a drótháló aljára szerelve.

Legjobb persze telibe a drótháló, de az elég drága.


Az első által linkelt kerítéseseket felhívtam tavaly, azt mondták, csak 100 m-től vállalják a készítést, és nem is lett volna olyan nagyon olcsó, mire mindent felszámolnak.

2019. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, elnéztem a kiírást, akkor ez már bőven felül van a 100 m-en.
2019. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csinállni mindenképen én fogom, hát igen drótkerítésnel jobb opciót nem találok, most is az van, csak elég régi már És a fák, bokrok szétnykmták, toldozgatva, foltozgatva van már minden méteren
2019. febr. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!