Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » HGCS Otthon Melege mosógép...

P. Tibor kérdése:

HGCS Otthon Melege mosógép pályázatot nyertem. Vannak-e olyan kereskedők, akik online (webshop) rendelést is elfogadnak? És aki csak bolti rendelést fogad el, ott lehet-e jelentős különbség a webshopos és a bolti ára között?

Figyelt kérdés

#ár #csere #webshop ár
2019. márc. 11. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy csak a kijelölt boltokban,és megadott márkákra vonatkozik a kedvezmény .Nehogy már olcsóbban jussál hozzá egy extra termékhez .Jól kitalálta ezt is Fidesz .
2019. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jimzso válasza:
Azért óvatosan azzal a webshopokkal. Most jöttünk a békéltető testülettő az Extreme Digital szemétsége miatt... Nem érdemes nagy gépet, nagy értéket vásárolni webshopon. Nem fogod tudni érvényesíteni a garanciát, ha baj van. Felejtős a fogyasztóvédelem: Felszámolták a Fogyasztóvédelmi felügyelőséget, mehetsz a kormányhivatalba panaszra - azok meg nem tudnak segíteni...Na persze amíg nem volt baj, én is mindent onnan rendeltem...
2019. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!