Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti elköltöznétek a helyemben?...

Ti elköltöznétek a helyemben? Ha igen, hogyan tennétek?

Figyelt kérdés

25 éves budapesti srác vagyok, viszonylag jól keresek és van kocsim, de még mindig a szüleimmel élek, mert így jelentősen többet tudok félretenni. Eddig persze az is hozzátett, hogy emellett kényelmesebb is volt, de az utóbbi időben nagyon kezdek a költözés felé hajlani.

A szüleimmel egyébként jó a viszonyom, de az nagyon zavar, hogy apám mindenbe bele akar szólni, amit csinálok.

Nincsen barátnőm, úgyhogy egyedül élnék.


A másik kérdés az, hogy ha elköltözök, milyen megoldást válasszak.

Béreljek lakást vagy inkább próbáljak meg venni egyet?

Ha vennék lakást, mindenképpen hitelt kéne felvennem, mert mostanában 30 millió alatt alig lehet rendes lakást találni.

Bármilyen személyes tapasztalatot vagy köztes/egyéb megoldást szívesen veszek.

Köszönöm!



2019. márc. 15. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lakj otthon és spórolj ezerrel. Ha lesz barátnőd rá érsz elkoltozni.

Sajátot ne vegyél, plafonon vannak az árak. Ha spórolsz, pár év múlva kis szerencsével minimális hitellel fogsz lakást venni

2019. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lelépnék jobb ajánlott leinfôzható bėrleménybe . Kizårôlag hatårozatlan idejű közjegyző előtt ìrt papírt iratnék alá , ha zűr van le lehet bármikor lėpni .Nem vennék , se hitelre sehogy sem . Megveszed kiderül a hiba tré a szomszėdsåg bårmi mås , eladósodsz ott ragadsz 20 évre ...
2019. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, en el is koltoztem, de nem Budapesten lakom, es hitel nelkul sikerult hazat venni.

ALberlet kidobott penz, ha otthon is maradhatsz.

Sajatot csak akkor vegyel ha jo stabil hosszutavu munkad van.

2019. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Még jó, hogy nem az emberek, családi kapcsolatok,gyerekvállalás kategóriába írtad a kérdést, már ők segítenének pakolni és közben azámon kérnék, hogy miért nem 18 évesen költöztél el :D :D


Szerintem maradj, az tök normális , hogy beleszól Apud, az a jó, nekem is mindig megmondja mit tegyek, és igaza van. Ha lenne nőd az is azt csinálná :D csak ő lehet nem szeretetből. Ha látja, hogy jól keresel meg van kocsid, lakhatás... erre beindulnak ám a nőcikék nagy része.

2019. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi hitelt kéne fölvenned, mekkora fizetésre és szüleid nyitottak lennének-e a kezességvállalásra. De én alapvetően próbálnék különköltözni és saját lakásba.
2019. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én maradnék amíg lehet, de törekednék az önállóságra. Ne kérjenek már számon, mosok már magamra, csinálok kaját magamnak, bevásárolok, beleadok a közösbe... így mégsem maradsz örökre kisgyerek, de van lehetőséged félretenni.
2019. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!
2019. márc. 20. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!