Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen kombinált tűzhelyet...

Milyen kombinált tűzhelyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Vacillálok két kombitűzhely között. 80 ezer Ft-ig tudok elmenni...



Már a márkák közt sem tudok dönteni. Gorenje és Electrolux van kinézve, sajnos az utóbbiról alig találok véleményeket...



Mankónak két LINK...



[link]



[link]



Ezt a kettőt néztem ki...



Kinek milyen van, kérlek, borítsátok rám a tapasztalataitokat, jókat is, rosszakat is, plíííz! :-D



Kérdés plusz: mi a szösz az a hátsó gőzkivezetés? Ezt csinálja az összes villanysütő? Mert elszívóm nincs és nem is tervezem, viszont a főzőfülkét (konyha helyett adták... :-/ )nem párolnám szét...



2019. ápr. 6. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Tess, ott van 84 vélemény.

[link]

2019. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, most nézem a Gorenjéről alig találtál véleményt, ugyanott találsz:

[link]

2019. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Mora van règóta, teljesen jó, règi márka. [link]
2019. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van...

[link]

Karácsonykor volt 6 éves,-eddig problémamentes.

Mindenképp digit programórásat akartunk,és mi is ezt a két márkát néztük.

Hogy miért az Elektrolux,sorolom...

A szervizesek szerint az Elektro elektronikája hazai fejlesztés,a Gorenje részben kínai,sok a gond velük.

Az Elektro sütője nagyobb,pár funkcióval többet is tud.

Még is csak az AEG-csoport tagja,és hazai gyártmány.

Ez a Gorenje már nem az a Gorenje,amiért a '80-s években magyarok százezrei jártak ki Ausztriába...


Hogy miért a digit programóra? Míg a hagyományos "csak" jelez,ha kész a süti,de megy a fűtés tovább, a programórás kikapcsolja a sütőt.

...ha esetleg elfelejted,elpletykálod az időt a szomszéddal,stb,-nem szenesedik oda. =D

2019. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismét én...

Ma voltunk vendégségben,ahol egy az általad linkelt kb. fél éves Gorenje kombi van...

Átnéztem,kérdeztem,-és be kell hogy valljam,tetszik. Többet tud,mint a mi 6 éves konstrukciós Elektrolux-unk. Tetszik a sütősín benne,ami oda rakható,ahová akarod,már elég nagy a sütő térfogata,nagyobb,mint a mi 6 évesünké.

2 grill fűtőszál van benne(külön kapcsolható)

Van az a tisztító funkció benne,ami még a miénkben nincs,hogy teszel bele fél lityi vizet,és magyas hőmérsékleten "leolvassza a belsejéből a trutyit" (NA EZT szeretném élőben látni,addig NEM hiszem el!)


A főzőzónáról...

Mindenkinek más a fontos,ahogy a főzési szokások is mások.

Nekünk jó a jobb első nagy láng,az esik kézre,ott "csinálunk mindent".

Másnak fontos,hogy elől legyen a kis láng,hisz kis dolgokat,pl egy kis rántást,vagy zöldséget pirítani ott legyen elöl.

Ez tényleg egyéni ízlés,viszont a döntés kb.egy évtizedre szól.

Nos... vagy segítettem a döntésben,vagy még nagyobb dilemmát okoztam?

2019. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!