Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megtudsz élni, egyedül albérle...

Megtudsz élni, egyedül albérletben, havi nettó 90-95ezerböl?

Figyelt kérdés

Vidékről költöztem a párommal Budapestre és közösen albérletezve építettük az életünket több éven át.

Sajnos talált magának mást, emiatt olcsó albérletet kell találnom a jelenlegi helyett, amit egymagam is képes vagyok kifizetni.

A lakótársazni nem nagyon szeretnék, az a végső eshetőség.

Ha vidékre megyek a szülőkhöz lakni, ott meg munka nincsen és oda a megélhetés, az önállóságom.

Érdekelne, hogy vannak-e, akik hasonló összegből megtudják oldani önmaguk ellátását, önmaguk megélhetését.

Spórolós típus vagyok, ahogy cigarettára sem költök és bulikba sem járok, de van autóm, azzal szoktam meglátogatni a szüleimet, tehát azt nem minden nap használom, és olyankor ők fizetik bele a benzint és van egy olcsó mobil Internetem, ezek mellé jönne az albérleti díj + rezsi + kaja.


2010. júl. 4. 20:06
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nehéz lesz, de vágj bele! Nekem van egy 2 éves lányom, most már csak gyest kapok 25 ezet + valahanyszáz, cs. 12700, gyerektartás 15 ezer. Az albérlet 25 ezer.

Szüleim segitenek néha feltölteni a hűtöt.

38 éves, könyvelő vagyok, de a munkáltatóm megszünt, új munkahelyet még nem találtam. A lányom nem vették fel a bölcsibe...

Apukája meg csak két hetente látogatja, de akkor sem kapunk semmit, mivel küldi a gyerektartás.

2010. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen szűkösen, nyomorszinten. 40 alatt nem hiszem, hogy találsz egyedül albérletet, vagy ha mégis, az valami lepukkant putri, ehhez jön legalább egy tizes a rezsire, tehát marad 40-45 kajára, piperére, ruhákról már ne is beszéljünk. Mobil, autófenntartás, nem tudom, hogy fér ebbe bele.
2010. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

40 körül néztem én is és a rezsit olyan 15 - 20 körül írják, ez így már 60. Ruha vásárlást, meg egyebeket nem is tervezek, tudjam kifizetni amit kell és tudjak enni és inni, mosni.

Korábban volt időszak (négy hónap) amikor a páromnak nem volt munkája és az eddigi albérletünk 55+rezsi volt, de valahogy megéltünk akkoriban is egy fizetésből, bár autó akkor nem volt.

Ha vidékre megyek a szüleimhez, akkor meg nem lesz munkám, csak a munkanélküli segély, de akkor albérletet sem kell fizetni. De, úgy meg oda az önállóság.

A fene enné meg, hogy miért nem én találtam magamnak más társat, akkor nem én lennék ebben a szar helyzetben.

Nekem annyiban könnyebb, hogy gyerek nincsen.

2010. júl. 4. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
necces: viszont mobilpontozás helyett inkább normális bevételi forrás: teszvesz/vatera, add el a megunt, felesleges dolgaidat
2010. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
Meg lehet csinálni... Én most húztam le egy évet egyedül, és havi 90-em sose volt... Nekem a legneccesebb a február volt... De azt is kihoztam 80-ból, bár nem Pesten, hanem Debrecenben... Meg lehet csinálni...
2010. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy Pest vagy Debrecen! Mennyi volt az albérleted?
2010. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BlackSword ***** válasza:
33.000+rezsi, távhővel... össz 18nm-en
2010. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én azért átgondolnám a társbérlőt. esetleg barátnő? munkatárs? idegennel lutri.
2010. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nincsen ismerős aki szóba jöhetne, mint lakótárs. Csak magamra számíthatok.

Meg kell tudnom élni önállóan, ha van társ, ha nincs, ha van szülői támogatás ha nincs, ez mostanra egyértelművé vált a számomra.

2010. júl. 5. 18:40
 10/11 anonim válasza:

Nagyon meg kell húzni a nadrágszíjat és akkor talán kihúzod a következő fizuig, feltéve ha már 25-30 ezer körül találsz albérletet.

Mi 3 gyerekkel élünk albérletben 200.000.-Ft ból havonta :( Gyönyörű házunk van Hollókőn, de ott nincs munkalehetőség és évek óta sikertelenül áruljuk a házat :(

2010. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!