Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Betörhettek? Vagy csak feledék...

Betörhettek? Vagy csak feledékeny lennék?

Figyelt kérdés

Van egy szőlősöm a városon kívül, ott pedig egy kisebb ház. Csak szerszámokat tartok benne, az ajtajaegy lakattal szokott lezárva lenni. De ma délelőtt mikor kimentem oda, nem volt ott rajta a lakat. Rongálást nem tapasztaltam az ajtón, bentről sem tűnt el semmi, de a lakatot sehol sem találom. Szerintetek ez betörés lehetett, vagy valahová elkevertem a lakatot? Úgy emlékszem, hogy pár napja lezártam az ajtót a lakattal.

Az ilyen hétvégi házakba minek törnek be, mikor szinte semmi sincs ott?



2019. ápr. 28. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aludni bemehettek.

De el is keverhetted.

2019. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudhatták, hogy nincs semmi lopnivaló. Bementek, nem láttak semmit amit érdemes elvinni és elmentek.
2019. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de egy szőlősben mit hittek, hogy mi lenne? Ezt általánosságba is gondolom, hogy egy ilyen helyre minek törnek be ha tudják hogy semmi értékes nincs ott?
2019. ápr. 28. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi ami számukra eladható. Ezt ők tudják.
2019. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Speciel nálunk a présház/nyaraló ugyanúgy van berendezve mint lakásunk, csak kicsiben.

Soha nem értettem azokat, akik az ócskaságaikat viszik ilyen helyre.

Na meg a felszerelés és a jó minőségű szerszámok sem fillérek manapság.

Csak észrevennéd, ha eltűnt volna valami! ... a lakaton kívül.

2019. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az igaz, a semmiért meg nem törtek volna be. Szerencsére egyre több helyen van már áram városon kívül is, így azért már hétvégi házakba is lehet tenni kamerát vagy riasztót.
2019. ápr. 28. 14:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"de egy szőlősben mit hittek, hogy mi lenne?"

Rotációs kapa, benzin, szőlőprés, hordó, permetező, bor, fűkasza, akármi. Haverom szőlőjéből a cinegéknek kitett szalonnát is elvitték.

2019. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igaz
2019. ápr. 28. 14:40
 9/10 A kérdező kommentje:
meg gondolom az ilyen helyeken még a rendőrök sem járőröznek meg senki más, mivel nemigen van a szőlősökben betonút
2019. ápr. 28. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak simán elverted a lakatot. ha valaki betör volna, és nem talál semmit, az nem fog jó kisfiú módjára továbbállni. Dühében tuti, hogy tönkretesz mindent, és még oda is szarik az ajtón belülre.
2019. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!