Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Klíma ügyben segítség?

Klíma ügyben segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban kérnék segítséget hogy én klíma mániás vagyok szóval teljesen oda vagyok a klímákért amit nem tudok meg mondani hogy miert. Na szoval az lenne a kérdésem hogy mondtam anyumeknak hogy szeretném ha lenne klímank és már nagyon sokat próbalkoztam rá venni őket, de sehogy sem akarna. Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne pótolni a klímát. Pl nyáron hogy tudnék hűteni klíma nélkül.! A szokasos modszereket ismerem de annál jobb kell. Kérlek segítsetek.

2019. máj. 9. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2019. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen más módszer a hűtésre meg sem közelíti a klíma hatásfokát, így marad a ventilátor. Tény, ez csak forgatja, nem pedig hűti a levegőt, azonban a klímán kívül minden más hűtési próbálkozás időpazarlás.

Mások már évekkel korábban elköltöznek, én úgy néz ki, még sokáig maradok a szülői házban. Az eddigi munkahelyeimen sikerült megkedvelnem a klímás hűtést és fűtést. Mondtam itthon, ettől az évtől lesz a szobámban klíma, nincs kedvem még egy nyarat végigszenvedni. Először nagyon nem tetszett nekik az ötlet, aztán fokozatosan belátták, nem tudnak mit csinálni. A pénz megvolt, így végül lett a szobámban klíma, most is ezzel fűtök.

Úgy érzem, te jóval fiatalabb vagy, mint én, kevés döntési jogod van, illetve akár csak a klímaszerelés munkadíjára sincs pénzed. Így sajnos marad a ventilátor, tavaly még én is így hűtőttem magam. Kis 12 cm-es 12V-os számítógépház hűtésére alkalmas ventilátorral fújattam magam, jóval halkabb volt, mint a szobai ventilátor és elég volt a légszállítása is.

2019. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mobil klíma mint köztes megoldás, hűt is, mégse kell szétverni hozzá a házat. A diákmunkából akár vehetsz is.
2019. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
www.ppklima.hu
2019. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!