Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A mosdó csaptelepekhez jár a...

A mosdó csaptelepekhez jár a flexi bekötőcső, vagy külön kell venni hozzá?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Jár hozzá
2019. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mindentudó99 ***** válasza:
Jár
2019. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jár, de nekem rövid volt, venni kellett.
2019. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jár,de ha nem valamilyen áruházban veszed,akkor kicserélik megfelelőre .
2019. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Akkor lemérem a cső hosszát itthon és megnézem a boltban milyen van a dobozban.
2019. máj. 12. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne csak a hosszt mérd, hanem nézd meg a sarokszelep kimeneti átmérőt is. A legtöbb új már 3/8"-os, de pl. öreg panelvezetékeknél, vagy ha mosógéphez való van fenn véletlen még elképzelhető 1/2"-os sarokszelep is.
2019. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem azt is. Szerintem 3/8-as, 80-as évek végi családi ház, a mosógép kiállás máshol van, erre csak a mosdó csatlakozik és elég vékony cső. A csavar külső átmérője 2 cm, a sarokszelep menet alatti része (kívül mérve) 1,6 (a menetet még nem tudtam megmérni, mert nem vettük le a flexi csövet)
2019. máj. 12. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Csapot akarsz venni? Hallgass rám!

Nehogy vegyél valamelyik barkácsboltban valami olcsót! 2~3 év múlva vehetsz újra! Az olcsó lesz s drága! Mofémet!

Valamint ha a mosdóban van a csaplyuk,nagy odafigyeléssel ültesd be a csapot,inkább szilikonba téve,---és nem szivárog le alóra a víz,nem rothad el a flexicső pár év alatt!

Tapasztalatból egy "szaki"...

2019. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!