Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy négytagú családnál a lakásban csak három szoba van?

Figyelt kérdés

Amiből az egyik a nappali és a 2 gyereknek van külön szobája, a szülői hálószoba viszont egyben nappal a nappali...


Ez gáz?


Ha valakiknél így van, akkor ebből már az következik, hogy szegények?


2019. máj. 24. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2019. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És akik pici albérletben húzzák meg magukat,azokat minek lehet nevezni .?
2019. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de nem is kényelmes.
2019. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Esetleg lakásfelújítás keretében lehetne változtatni a lakás beosztásán. Leválasztani egy szülői hálót a nappaliból, az előteret használni nappalinak, a konyhát átalakítani egy újabb szobává és helyette amerikai konyhát kialakítani a nappali sarkában, ilyesmiket lehet csinálni.
2019. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk pontosan ugyanígy van mégsem vagyunk szegények. Öcsémnek és nekem saját szobánk van, anyuék meg a nagyszobában alszanak ami nappal nappaliként funkciónál. Sok családnál láttam már így és egyik sem volt csóró.
2019. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy 300négyzetméter alapterületű 3 illetve garázzsal együtt 4 szintes villában nőttem fel.

Apám, anyám, én...

9hálószoba, 3 nappali, 9zuhanyzó, 2 fürdőszoba, + 1 wc, ahol 15 éves koromig nem jártam... És mivel mindig nyitva volt előtte a kamra ajtó, konkrétan 15 éves koromig nem tudtam, hogy van. A szobám 53négyzetméter volt, másnak a lakása ekoora...

Apám ügyvéd, anyám fogorvos.

Mindent megkaptam mindig...

Legjobb gyerekkori barátomnak 4 testvére volt, egy 1.5 szobás 43négyzetméteres panellakásban éltek, gyakorlatilag 9-21 éves koromig szinte minden nap ott lógtam spanommal, mai napig imádok náluk lenni vendégségbe, rengeteg szeretetet kaptam náluk, mindig volt valakinek egy jó szava hozzám, volt, hogy ott karácsonyoztam, amíg a szüleim "teleltek" Grand Canarián.

Kicsi volt a hely, mégis sokan elfértünk, mára ők is nagyobb házban laknak igaz, mert haverommal közös vállalkozásunk van, így már nekik is van pénzük...

Ez csak úgy kikívántkozott belőlem...

Nagyon nem az számít, mekkora a ház, hány szoba van... Csak az számít, hogy békesség és szeretet vár e otthon, akkor a kicsiben is vígan el lehet lenni... Ha nem így van, akkor lehet akármilyen nagy, utálni fogod..

2019. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen van így. Szerintem nem para egyáltalán.
2019. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy családtag kint alszik minden nap, és váltják egymást.
2019. máj. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

A szegénység nem itt kezdődik. Akinek van 2 szoba nappalija, és két gyereke, szerintem az teljesen normális. Csomó helyen láttam már ilyet hogy a nappaliban alszanak a szülők.

Végülis minek külön szobát fenntartani ennek?

Kicsit macerás a ki/be ágyazás, de ez nem szegénység kategória az biztos.

2019. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Én így nőttem fel. Nem volt se gáz, se kétségbeejtően szegények nem voltunk, de kényelmes se volt, az biztos, és tökre örültek a többiek, amikor elköltöztem, és onnantól volt újra szülői háló. :)
2019. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!