Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti hogyan hoztátok össze rá a...

Ti hogyan hoztátok össze rá a pénzt?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne, hogy ti(akiknek van saját háza, vagy lakása) hogyan hoztátok össze rá a pénzt? Mennyi idő volt összeszedni, és lakás vagy házatok van? Hány négyzetméter?
2019. máj. 25. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Spórolni kell, hogy legyen önerő, aztán hitel. Ilyen egyszerű.
2019. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Eladtuk a régit, aztán úgy.
2019. máj. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi is eladtuk a régit, hozzátettük a megtakarítást és lakáskasszát is. Apránként javítgatjuk, sose felújítottat vettünk.
2019. máj. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pàrom kint dolgozott Németorszàgban évekig, így lett neki saját hàza.140 nm, gyönyörű és nagy udvarral, medencével.

Öcsém dettó Németorszàgban dolgozott, így vett lakást, 80 nm.


De gondolom mi nem a te korosztàlyod vagyunk.

A mai fiatalokat nem irigylem, nehéz helyzetben vannak.

2019. máj. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc évig spóroltam, mellé felvettem hitelt, amit végtörlesztettem 4 év után. Így. Ez volt 38nm. Eladtam, újabb hitel, újabb végtörlesztés 5 év után, ez már 75nm volt. A mostanit inkább le sem írom. :-)
2019. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

25 éves koromig gyárról gyárra mentem, sehol nem tetszett, mindenhol szarul kerestem... Anyámékkal elköltöztünk anyagi gondok miatt egy városi panelból egy rettenetes állapotú vályogházba.

Az első tél után összekapartam minden sporolt pénzem, eladtam a pc-m, xboxom, kértem kölcsön nagybátyjámtól és 500.000ft-ért elvégeztem egy fűtésrendszer szerelői okj-t. (5éve)

Elhelyezkedtem benne, egy fűtésszerelőnél a szomszéd faluban, rémesen kevés pénzért (havi 90) de tanultam, tanultam, tanultam...

3 évet szívtam nála, aztán bepevágtam a saját vállalkozásomba.

Idén vettem meg egy házat kp-8millióért.

Nem ebben szeretnék megöregedni, de most elkezdeni 30 évesen végre az önálló felnőtt életemet, erre tökéletes, + felújítom, kipofozom, befektetésnek is jó.

2019. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztunk, gyűjtögettünk, összedobtuk a párommal a megtakarításainkat és beleugrottunk egy hitelbe. 5 év után végtörlesztünk és elkezdünk gondolkozni a továbbköltözésen.
2019. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!