Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg lehet élni Budapesten...

Meg lehet élni Budapesten ennyi fizetésből?

Figyelt kérdés
Most fogok felköltözni Budapestre és pályakezdőként 200 000forintot (nettó)fogok keresni.Ebből meg lehet élni? Munkában kapok reggelit és ebédet szóval nem annyira vészesen sokat kell kajára költenem remélhetőleg de nem tudom még sosem laktam egyedul.Albérlet valahogy 100-130körül mozog amiket neztem rezsivel.Viszont sajnos egyedül fogok élni mert nem tudok kivel összeköltözni ismeretlennel meg nem szeretnék.Szerintetek ennyiből normális élet színvonalat tudom majd hozni vagy teljesen eselytelen?

2019. máj. 28. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szűkösen meg lehet. Aztán majd emelkedik a fizetésed. A függetlenség mindent megér.
2019. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha először egy osztott albérletet (szobát) keresel. Ennyi pénzből csak szűkösen fogsz kijönni, minden fillérre szükséged lesz. Persze a lakótárs mindig lutri, de ha jót fogsz ki, nem bánod meg.
2019. máj. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keres olyat, ami télen is kijön rezsivel együtt 130-ból, úgy ki tudsz jönni.
2019. máj. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tudom még sosem laktam egyedul"

De azzal nem vagy tisztában, hogy most mennyiből élsz meg otthon?...

2019. máj. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hónap végére nullázódni szeretnél, arra teljesen jó. Ha profitálni is akarsz a dologból, akkor érdemes társbérlet felé tendálnod, mert abból rengeteg tapasztalatot tudsz szerezni, és félretenni is tudsz a fizuból.
2019. máj. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem éri meg dolgozni, hogy hònap végén ne maradjon senki. Költözz össze inkább idegenekkel, egy pròbát megér. Kijönni egyébként ki lehet, főleg ìgy, hogy van benne ingyen kaja.
2019. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó fizetés meglehet belőle élni szerintem.
2019. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!