Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Befujtam Vape rovarirtoval a...

Befujtam Vape rovarirtoval a haloszobaban. Lehet ez káros a gyerekre nezve?

Figyelt kérdés
En hu**e utolag gondolkoztam hogy nem kellett volna. Raadasul a kovek kozott a falon, meg olyan helyekre ahol kisem tudom takaritani. Meg a plafonon az állmennyezet ala is. Most atkoltoztem a gyerekkel a masik szobaba, mert felek hogy baja lesz tole .Mennyi ido kb mig már nem veszelyes (nem hat) ? Vape extra eros hangya es csotanyirtorol beszelek.
2019. jún. 13. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Mikor fújtad, bent volt a gyerek? Vagy utána azonnal?


Törölgess azért át olyan dolgokat, amihez hozzáérhet, de elvileg egy-két óra után nem lehet baja.

2019. jún. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Én pár napig biztos nem használnám a szobát, és ablakot tárnék ha lehet non stop nyitva lenne, hogy kiégesse ez a forró nyári levegő az egész helyiséget.


Szúnyogok ellen keress más megoldást, citrom illat távol tartja a moszkítókat, szúnyogháló ablakra, vagy csak az ágy fölé hálósfüggöny.

2019. jún. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemvolt bent a szobaban amikor fujtam. Es azota is tarva nyitva az ablak.nem éri el a helyeket ahova fujtam, de a szagtol felek hogy beszivja. Nagyon idiota voltam tudom.
2019. jún. 13. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!