Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol a legjobb lakni Magyarorsz...

Hol a legjobb lakni Magyarországon szerintetek?

Figyelt kérdés
Budapesten kívül.
2019. júl. 13. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Akkor a budai agglomerációban. Vagy Büdöskútpusztán.
2019. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet pontosan meghatározni. Bárhol ahol a közelben van sok munka . Van orvos iskola ovoda. Ez egy tanya vagy falu is lehet akármi ahol te szeretsz élni. De lehet ez Kecskemét központja is.
2019. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%

Személyes tapasztalattal nem sokkal tudok szolgálni, Szabolcsban - Nyíregyháza.


Pénzcentrum cikke:

Vidéken Eger (70%), Veszprém (68%), és a főváros közeli Tata (66%) bizonyult a legélhetőbbnek. Egerbe viszonylag sokan költöztek be az elmúlt években, Veszprémbe szintén és itt a foglalkoztatás is kedvezően alakult. Mindhárom városra jellemző, hogy nem kell sokat ingázni a munkahelyekre, amit e városok mérete, és a közelükben elérhető munkahelyek biztosítanak.


Barátok nemrég költöztek Győrbe, azt mondták jó :)

2019. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Dunakeszin. Bp-től 20 km, gyönyörű Duna-partja van, kulturális programok, sportolási lehetőségek, munkahelyek, üzletek, egészségügyi ellátás.
2019. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a #2-es mondja, ezt valóban nem lehet pontosan meghatározni, embere válogatja, kinek mi a jó, hol komfortos neki!

Én például tősgyökeres Fejér megyei vagyok, itt születtem, és mindig is itt éltem, ragaszkodom ehhez a részhez, átmenetileg igen, de véglegesen soha nem élnék az ország más részein! Székesfehérvár szép város, jó a közbiztonsága, és munkalehetőség is szinte mindig van! A megyén belül 6 évig laktunk Polgárdiban, én imádtam ott élni, édesanyám viszont annál jobban utált. Előtte és most is Velencén lakunk, anyukám álma ez a hely, én inkább csak szimplán szeretem.

Egy jó munka miatt másfél hónapig laktam Nagykanizsán munkásszálláson, nem volt rossz, szép a város, de mégis kissé idegenkedtem, mivel közelében sem volt a megszokott környezetemnek, távol a családtól.

Tehát, kérdező, ez teljesen relatív, hogy ki hogyan érzi magát az ország különböző részein! Ami esetleg valamiért szimpatikus lesz Neked, arról a helyről nézz képeket, olvass róla, aztán majd eldöntöd, biztosan megtalálod a számodra megfelelő helyet!

2019. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!