Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék elköltözni de nincs...

Szeretnék elköltözni de nincs miből?

Figyelt kérdés

Nem tudok elmenni dolgozni mert jogsi kéne hozzá mert itt helyben nem adnak munkát. És, hogy munkát találjak városba kéne költöznöm de ugye nincs miből... Ismerőshöz és barátokhoz sem tudok költözni. Szivesen dolgoznék már de esélytelen egy kis faluban munkát találni amiből tudnék is félretenni. Természetesen ha valakihez odaköltözhetnék akkor elmennék dolgozni és fizetnék neki azért, hogy ott lakhatom és még beis segitenék a házimunkába. Pár hónap után albérletbe költöznék. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segiteni. Bács-Kiskun és Csongrád megyei városok érdekelnének mert azok vannak a közelben!



18F



2019. júl. 18. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Tömegközlekedéssel be tudsz járni dolgozni. Azért ahol napi 3 buszjárat van, ott is úgy szokott lenni, hogy be tudj menni és haza tudj jönni.
2019. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Bejárás megoldható lenne 3 órával a műszak előtt . de haza nem tudnék jönni mert 2 órával műszak végezte előtt indulna.
2019. júl. 18. 19:35
 3/22 A kérdező kommentje:
Bejárni csomó városba betudnék de haza az utolsó vonat/busz 4kor indul. És igy eléggé nagy szivás mert egy csomó állásra felvettek volna már.
2019. júl. 18. 19:37
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Ne mesélgess, minden nap tele van a postaládánk állásajánlatokkal, ahova céges busz szedi össze a dolgozókat.

Konkrétan Pest, Heves, Fejér és Békés megyékről beszélek, mert mind a négy megyéhez van kapcsolódásunk.

Nem hiszem, hogy másutt másképp van!

2019. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Valószinüleg minimálbéres munkáknál van ez igy. :D de hidd el nekem nálunk ilyen nincs.
2019. júl. 18. 19:56
 6/22 A kérdező kommentje:
Hidd el én mennék bárhova ahol fix munkabérezésem van és bejelentett munkahely. Mert napszámból napról napra lehet megélni..
2019. júl. 18. 19:58
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Ezek csongrádi INGYENES szállással:

[link]


Ezek ingyenes buszjárattal:

[link]


Ha szükségem lenne rá, 5 perc alatt lenne munkahelyem és szállásom, de az én vagyok.

Nem akarásnak nyögés a vége!

2019. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Melyik faluban élsz?
2019. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Neharagudj de munkásszállóra nem fogok menni mert ott sem lenne rózsás a helyzet. Mert alapból azért is szeretnék innen elmenni mert egyszerűen szörnyű a környezetem és nem jövök ki a szüleimmel. Adott "szenvedélybetegségük" miatt. :) Mivel ebben a passzív környezetben egyszerűen lehetetlen normális emberré válni. De azért köszönöm
2019. júl. 18. 20:11
 10/22 mindentudó99 ***** válasza:
34%
Teljesen mindegy hol lakik. Millió munkásszállós állás van. Mégcsak nem is kell az életed ott leélned. Simán 100 ezret félre tud tenni bárki. Aztán mész berelsz szobát vidéken házat bármi. Az ilyen cégeknél napi ingyen étkezés is van. 180-250 között meg lehet keresni pláne a főváros környékén. Ha nem találsz ilyet egy het alatt nem is akarsz dolgozni.
2019. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!