Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nagy-Gold Bau Kft. -t ismeri...

Nagy-Gold Bau Kft. -t ismeri valaki? Érd környékén dolgoznak, roma család. Tapasztalat velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy milyen munkát végeznek.

2019. aug. 3. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki? :) hát tapasztalatból mondom. Nem tudunk semmire sem jót mondani. Mindeben van kivetnivaló. Festés, falak, hidegburkolás, melegburkolás, villany, stb. :/
2021. febr. 23. 20:40
 2/3 anonim válasza:
Szia. Tervezünk egy házat venni Érden amit elvileg Nagy László, Grand House Kft épített. Viszont több jel arra mutat hogy ez ugyanaz a személy aki a Nagy-Gold Bau Kft. mögött van. Tudnál mondani ezt-azt, tapasztalatot,stb ?
2023. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit tudok mondani, hogy a csempe és járólap lerakása nem lett jó, ha most lenne pénzem újra rakatnám valakivel az egészet. Nincs szintben, fugák nem azonos méretűek, szerintem a falról lassan le fog jönni egy része. A festés is elég pocsék lett. A parketta szegélyeket itt-ott eleresztette a ragasztó. A szigetelés a tetőtérben elég hiányos volt, utólag még én raktam rá. Ahol lehet, tuti lehúznak. A fater szerintem korrekt, meg lehet vele beszélni dolgokat. Itt inkább a csapat a kérdéses. Jah a villanyt is át kellett nézetni, és a konnektorok is csúnyán lettek berakva. Mi már csak szerettünk volna beköltözni. Magával a házzal nincs gond szerkezetileg. szóval ha a nyakukra jársz, és szeretsz keménykedni, akkor nem lesz gond :D
2023. máj. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!