Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lehet otthon kapni amerikai...

Lehet otthon kapni amerikai szabványú villanykapcsolóhoz szerelő dobozt?

Figyelt kérdés

A linken látható kapcsolóra és dobozra gondolok:

[link]


[link]



2019. aug. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha rendelsz.
2019. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a B terv mindenképpen az, de ha van otthon valahol ilyen, nem fizetnék ezreket szállítási költségre a pár forintos tétel mellé :D

Tudom vannak oldalak ahol ingyenes szállítással is küldik, de az jóformán 1 hónap... szeretnék hamarabba szert tenni a cuccra

2019. aug. 13. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Méreteit kellene kideríteni, a szerelvénydoboznak is és a szerelvénynek is.


[link]


Gewissnek is van szögletes doboza (téglalap alakú is), de nem mostanában építettem be olyan, s ha jól emlékszem a tulaj hozta Olaszországból, nem itt lett vásárolva.

2019. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem rendelhetsz hozzá. Ilyen keskeny nálunk nincsen, max ha valahol külön megrendeled,-biztosan megoldható, de az meg nagyon drága lesz; egyedi beszerzés, az ára brutális lesz így. A mi szerelvényeinkhez a 60-65 átm. dobozok vannak, ami van szögletesben is(főleg csatornákhoz vannak olyanok). Ez a képen viszont fele akkora.
2019. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!