Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kerítés beton alapba kell...

Kerítés beton alapba kell üvegszövet háló?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból kérdezném, a városban pár hónapja fejezték be a temető kerítését, de máris méterenként repedés van benne, néhol olyan gyakorisággal, mintha konkrétan ytongot kentek volna be, és annak a csatlakozásánál adta meg magát a dolog, a repedéseknél pedig üvegszövet hálót látni.

Nem értek hozzá, és nyilván kókler, occó munka volt, ha ilyen rövid idő kellett ahhoz, hogy az egész úgy ahogy van repedjen szanaszét, de furának tűnt ilyesmiben a háló. Egészen pontosan ilyenről van szó: [link]


Ez a része még rendben van, bár csak távolról láttam, nem jártam körbe, a járdán mentem, ami itt még nincs elkezdve sem, látni is, hogy ideje volt nagyon egy normális kerítésnek. Csak talán nem így.


2019. aug. 20. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem kell. Inkább vas legyen benne bőven!


Üvegszálat(dryvit háló)csak a felületre szoktak adni,hogy az ne repedjen meg későbbiek során.

2019. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. A betonba vasat raknak.

Az valami más.

2019. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üveg darabot is tehetsz bele ártani nem árt
2019. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell bele... Azért töredezik, mert kevés benne a cement, vagy egyszerűen csak kóklerek csinálták.
2019. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!