Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mindig is nagy üveg felületű...

Mindig is nagy üveg felületű nappalit képzeltem el, erre most, hogy valóra válik az álmunk kiderült, hogy Páromnak nem tetszik. Egyikünk sem akar engedni, mit csináljak? Nektek lett nagy ablak? Széles ablakpárkány? Szeretitek?

Figyelt kérdés
Már teljesen felemészt ez az egész. Általában egy az ízlésünk,de pl.ebben abszolút nem tudunk megegyezni és szerintem ez nem épp egy kis kaliberű dolog.

2019. aug. 22. 13:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
32%
Sajnállak, hogy ilyen régimódi, konzervatív izlésű a feleséged. Javasolnám, hogy nézzetek meg néhány házat Nyugat-Európában, vagy bárhol máshol a világ civilizáltabb felében, vagy legalább pár házfelújítós műsort, abból egyértelműen lejönne, hogy a kis ablakok a múlté, ma már senki sem akar ilyen házban élni, tehát biztosan az értéke is jóval kisebb lesz, mint egy nagyobb ablakosnak.
2019. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettetek, nem értem a lepontozókat, de mindegy.

Még nem hoztam fel újra a témát,de szerintem ma lesz a napja. Csináltam 3D-s terveket, illetve a kulcsszó, amit itt is írtatok, a "modern" lesz. Hiszen sokmindenben erre törekszik, szóval ezt az ablak dolgot tényleg nem értem. Kíváncsi vagyok mit szól majd,ha végigmegy a 3D-s terveken. Látszik, hogy szinte tök mindegy, hogy mi van a kanapé mögött. A kanapéig ígyis-úgyis ablak lesz. Na majd meglátjuk. Köszönöm szépen mégegyszer!

2019. aug. 23. 10:28
 23/25 anonim ***** válasza:
Én csak annyit kívánok, hogy ez legyen kettőtök között a legnagyobb probléma egész életetekben! :)
2019. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
55%

A teraszajtót pont idén cseréltem le egy kétszárnyú teliüvegesre, ami 200 x 220 cm méretű.

A szobában a tér sokkalta nagyobb lett, olyan, mintha egy légtérben lenne a nappali és a terasz.

Életem egyik legjobb döntése volt!!

(Megszűnt a bezártságérzet.)

Ha valaki ablakpucolásra hivatkozva utasítja ezt el, akkor ott más bajok is vannak.


Kb. ilyen:

[link]

2019. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
62%

A mai nők egész nap játszmákat játszanak és szinte mindenkivel ellenkeznek.

Nem az számít, hogy pl. mi lenne a normális hanem az, hogy minden vitát -amit amúgy ők generálnak- megnyerjenek.

Ez élteti az egójukat.


Javaslom, hogy ragaszkodjál a kis lőrésekhez.

Ellenkezni fog, és csak azért is meg fogja mutatni, hogy neki lesz igaza és nagy ablakok lesznek.

:)

2019. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!