Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek ehhez a sötét...

Szerintetek ehhez a sötét konyhabútorhoz milyen színű fal illik? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a szekrény. A fal színe annyira nem látszik jól, talán ezen:

[link]


Ez a világos barna nem jön be


2019. nov. 7. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát kinek-kinek ízlése szerint, de egy halvány zöld az szépen mutatna mellette. Bár a barnához harmonikus a lila és a kék is.
2019. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a csempe is már túl mintás, úgyhogy a fehérre szavazok, mással nekem már sok lenne. Azzal tisztábbnak, frissebbnek fog tűnni, mint ez a barna, és feldobhatod még úgyis színes kiegészítőkkel, mint képek, textíliák, kerámiák.
2019. nov. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan szín amilyet mutat az már pont elég, bármilyen erősebb szín már nem jó. Világos szín kell.
2019. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a sima fehérre szavazok, vagy maximum bármilyen szín nagyon halvány árnyalatára. Nagyon sok a barna árnyalat (burkolat, csempe, bútor, munkalap, járólap), én ehhez már nem tennék több színt.
2019. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekem is világosabb tetszene, pláne, hogy kicsi a konyha, én világos fa színű szekrényt raktam volna ez helyett.

2019. nov. 8. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fehéret tettem volna be egészen pontosan, valamilyen sötét munkalappal. És akkor úgy eltudok képzelni sötétebb festést mondjuk a szekrény mögött. Így már sok lenne.
2019. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illetve a mikró feletti nyitott polcot is nagyobbra hagytam volna, hogy beférjen oda a mikro, így marad egy kis hely még a munkalapon. Esetleg ha van még rá lehetőség, lehet így is tennék neki egy polcot, így lehet elférne alatta kenyértertó, gyümölcskosár, kávéfőző, vagy bármi. :)
2019. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!