Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kerti melléképület bővítési...

Kerti melléképület bővítési segítség! Miből legyenek a falak? mivel fedjem a tetőt?

Figyelt kérdés
Van egy kerti melléképületünk, amit kiszeretnék bővíteni egy kb 90x90-res területre. De nem tudom hogy miből építsem a falakat. Igen ám, de zsebpénzből kell gazdálkodnom, így olcsó alternatíva kéne mind külső és belső falra. Meg ugye akarok egy kis házi kályhát samottból és égetett kistéglából, de ezzel is vacinálok, hogy inkább ne legyen e kis teázó kiskályha a régmúltból, megugye a házi kályhán egy lábos lenne a főzőlap, nem tudom milyen jó ötlet. Villamos áramot is tervezek, és az épület külső sarkára tervezek egy retró gömb lámpát is, ja ! és plafonnak is mi legyen, meg a legfontosabb!!!! Mivel fedjem a tetőt? Gondolkodtam bontott síkpalában, nem tudom értelmes ötlet-e? vagy csórjak hullámpalát a szomszédtól? XD! Minden választ köszönök!!!

2019. nov. 17. 14:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!