Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lenne egy nagyobb házam egy...

Lenne egy nagyobb házam egy szèp helyen. Nincs áram, de szeretnèk rendezvènyeket tartani. Mivel s hogy oldjam meg az áramot?

Figyelt kérdés
Aggregátorra gondoltam... Csak nem tudom,hogy mit kène ahhoz,hogy el bírjon 3hüttőt , sütőket,klímát stb stb..napelemet mèg nem terveztem,mert elèg árnyèkos helyen van. Mit mondanátok milyen megoldásokkal lehetne a kiadásokon csökkenteni,ha a beruházás drágább is lenne?
2019. nov. 25. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A kiadásokat mindjárt azzal, hogy amit csak tudsz gázzal intézel, gázpalackkal. Mit értesz "rendezvény" alatt? Haveroknak? Mert arra elég bőven a gázpalack. 3 hűtő simán elmegy kisebb aggregátorról is, a hűtők nem fogyasztanak sokat, hacsak nem mélyhűtő, de feltételezem piát/kaját akarsz hűteni. Klímánál sem lehet tudni, hogy mire volna szükséged, mekkora a ház? Add össze minden tervezett készülék fogyasztását s aszerint kell aggregátort nézni. Milyen messze van az áram?
2019. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyet, 2100 wattot tud folyamatosan, ennyi fogyasztót ráköthetsz . Más nem igen van.

[link]

2019. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!