Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Normális lehet ennyi pára a...

Normális lehet ennyi pára a padlás faszerkezetén?

Figyelt kérdés
Most újítottunk tetőt és félek, hogy nem szellőzik eléggé, cserepes lemez fedés került palára, azon gondolkodom, hogy kellene plusz szellőző elemet (pontszellőző) beépíteni. Eső után csillámlottak picit a gerendák, úgy sejtem hogy ez a rá csapódott párából maradt só lehet, jól gondolom? Ennyi még normális lehet a leírtak alapján, vagy kellhet a plusz szellőztetés a padlásnak?

2020. febr. 10. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodom beruházáson egy páramérőre, mennyi lehet a normális páratartalom odafenn?
2020. febr. 10. 20:31
 2/4 anonim ***** válasza:
A palát fent hagyva tettetek rá cserepes lemezt? Antikondenzációs filcbevonat van az alján?
2020. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én kihívnék egy gombaszakértőt, mert még a könnyező házigomba is lehetséges.
2020. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, páraáteresztő fólia került csak a pala és az ellenlécezés közé.


A gerendák, tetőlécek szerencsére csontszárazak voltak, inkább csak nem tudom mire vélni, hogy pici pontokban csillámlottak. Próbálok elővigyázatos lenni és még időben változtatni, ha szükséges.

2020. febr. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!