Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Építkezés

A kérdés

A Gáz bekötése menyibe kerül? Most ebbe az évbe? És értelmes válaszokat akarok nem baromságot arra nem vagyok kiváncsi!

A Gáz bekötése menyibe kerül? most ebbe az évbe? és értelmes válaszokat akarok nem baromságot arra nem vagyok kiváncsi!!

febr. 14. 19:02  Privát üzenet  

A válaszok
qkker1 nevű felhasználó válasza:

Qrva sokba, és jövőre még többe fog kerülni!

Barom kérdésre csak ilyen válasz jár!

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 14. 19:20 Privát üzenet

A gáz szolgáltatónál érdeklőd .

Azt hiszem ez elég értelmes volt .

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 14. 20:31 Privát üzenet
Pont annyiba amennyibe! Egy forinttal se kerül többe, se kevesebbe!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 15. 07:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az mitől van hogy folyton beteg akarok lenni és depressziós? És az hogy vágom magam de nem akarok meghalni? De most ne hulyezzetek le mert komolYan kíváncsi vagyok rá! Köszönöm...
Már négyszer feküdtem a pszichiátrián és menni kell gyógyszert váltani, a gyógyszerváltáskor nem fognak bentartani? Csak kiírnak másikat és mehetek haza? Nem akarok ötödjére...
Ha nem akarok androidos telefont, a microsoft -os amik tetszett kifutnak már, almásra nincs pénzem. Van még bármi egyéb értelmes választásom?
Segitség! Alig eszek. Amit eszek, az szénhidrátbomba. (Leginkább gyümölcs, müzli, néha egy szelet kenyér, ilyen haszontalan dolgok. ) Ha értelmes ételt akarok erőltetni, az meg...
Vannak itt duci értelmes csajok? Nem csajozni akarok.
Rendőrnek akarok tanulni ahhoz milyen végzettség fontos jelenleg érettségin vagyok többi lent (ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZOM/MEGY A ZÖLD KÉZ)?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Építkezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!