Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nagyjából mennyibe kerül egy...

Nagyjából mennyibe kerül egy medence építése?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy pontos árat erre nem lehet mondani, de igazából én csak egy tól-ig árat szeretnék sacc/kb.

Nem egy úszómedence nagyságúra gondolok csak egy kisebb kerti medencére amiben lehet uszkkálni, ejtőzni, matracon napozni



2020. ápr. 8. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

"csak egy tól-ig árat szeretnék sacc/kb." 3-150millió


"Nem egy úszómedence nagyságúra gondolok csak egy kisebb kerti medencére amiben lehet uszkkálni, ejtőzni, matracon napozni"

Ez már több infó ez alapján 8-150 millióra saccolom.


Ha nem jó az ár, nyugodtan reklamálj, tudok mögé tenni olyan műszaki tartalmat, költségvetéssel hogy "jó" lesz.

2020. ápr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D

"Csao, szia Uram!

Nem tudom még hogy legyen, át kell számoljuk! Hát, a matematika alapvetően rendben volt mögötte. Tegyünk mellé még számokat! Volt az a 40 pénzes, 50-es meg asszem a nagyobb a kétszázas! Az úgy van, amit múltkor kérdeztél, hogy 2M+ÁFA de beszéljünk róla, meg kell nekem is kérdeznem még"


"...Azügyben kerestelek volna

Tudnánk-e összekoccanni holnap

Átbeszélni, mennyi az annyi

Hogy tudjuk hogyan lereagálni

Lássuk, mi merre hány méter

Kvázi rossz pénz nem vész el

(Egy kávét légyszíves, jó?)

Na mi a matek? Mondjad, tesó!

Alapvetőleg elvileg úgymond

Kettő M a vége, ha nem gond

Nekem ezzel csak annyi a gondom

Ha érted, speciel, hogyan mondom..."


Ne vedd rossz néven ezt az idézetet, nem kötekedni akartam vele, csak egyszerűen ez jutott eszembe erről a kérdésről és az előző válaszról.

Erre körülbelüli számot sem lehet mondani. Eleve medencék többféle technológiával épülhetnek. Ennél pontosabban határozd meg mekkora medencére lenne szükséged. Kimész az udvarba/kertbe, térben elhelyezed és megméred mekkora volna ideális, szélesség, hosszúság, mélység, majd ezzel a számadattal kérj egy árajánlatot egy medenceépítő cégtől. Pl.: [link]


[link]


Kérd meg őket, hogy a gépészetet is számolják bele, hisz anélkül nem medence... Több milliós tételre számíts, ennyit azért ellehet mondani, szóval ha 1-2 millió forintod lenne a történetre, akkor árajánlatot sem érdemes kérni!

2020. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Elkészités is drága de e ami utána jön a fentartása, forgato szivattyu mindig megy,klortabletta vagy ph injektor,téliesités,nem árt rá ponyva letakarni,tavasszal feltölteni idövel rájössz hogy csak vagizni van mert nagyon nincs kedved egyedül pancsikolni benne. Otthonra jakudzit vegyél beleülsz ellazit, eladhato.
2020. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A medence megépítése csak az első költség, utána jön a folyamatos karbantartás költsége, ami annál több, minnél nagyobb és komfortosabb a medence.

5m körül ki lehet hozni a kicsiket, amit évente 100 ezer körül tisztán tartasz. De ha fűtés is kell bele (tehát nem csak 35 fokban akarod használni) akkor az még 150e/év.


Egy komolyabb 100m3 körüli "úszható" simán 15-20 millió + évente 200 karbi + 300 fűtés.

2020. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából erre lettem volna kíváncsi, hogy mire számíthatok árvan. A legkisebb elképzelésem sem volt hogy 500ezer vagy 20 millió.
2020. ápr. 10. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!