Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Burkolàssal kapcsolatos...

Burkolàssal kapcsolatos könyveket keresek. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Mindent tudni akarok a szakmáról, idén kezdtem el tanulni, de kevésnek érzem azt, amit az iskolában tanulok, ezért úgy döntöttem, hogy elkezdem magamat képezni, legalább elméletben. Youtube-on már közel minden videót láttam, úgyhogy most már olvasni szeretnék. Kerestem természetesen a Google segítségével is, de nem tudom melyiket lenne érdemes elolvasni.

Amennyiben tudtok ilyet várom a címeket!

Csak értelmes válaszokat kérnék!


2020. ápr. 22. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindent el lehet lesni tanulni,legjobb tanàr a sajàt tapasztalat.
2020. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elégedett is vagyok a gyakorlati oktatással, de sajnos egy ideig nem tudtam bejárni az elméletire, aztán most jött ez a vírus is, és most elég nehézkes ez az egész online oktatás. Úgy érzem le vagyok maradva. Természetesen csinálom a feladatokat, jegyeztelek, de szeretnék ettől sokkal többet tudni. Nyilván még ott van a következő év is, és jövőre már be fogok tudni járni minden órára, de akkor sem szeretném magamban hagyni ezt az érzést.

Ezen kívül sajnos tankönyvünk sincs.

2020. ápr. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!