Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha egy jó pár éves nyaralót...

Ha egy jó pár éves nyaralót lapjaira szedünk és elszállítjuk az ország másik pontjára , mennyire kihivás összeszerelni, és ott használni? Van ilyen dolog egyáltalán?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, költöztetni kéne egy nyaralót, de létezik ilyan, h szétszed és elvisz lapjain máshova, ahol összerakjuk?

2020. máj. 16. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, csak a szetszedeskor kovetett sorrendet kell visszafele ujra megcsinalni.


Eszem megall...

2020. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem sikerül, akkor még tüzelőnek jó lehet.

Én biztos nem próbálkoznék vele, szerintem nagyobb munka szétszedni, a rengeteg szöget kiszedni, majd összerakni, mintha újat építenél.

De nem vagyunk egyformák, valakinek biztos kihívás.

2020. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ács szedte szét és rakta újból össze, oldalanként és lécenként bontás előtt megszámozva.

Ha egybefüggő oldalak vannak, akkor nem egy nagy kihívás, de a miénk nútos deszkákból volt összelegózva, mégis tökéletes lett.

Szerintem ha nem korhad, nem rohad, karban volt tartva, akkor érdemes vele foglalkozni, mert egy 3x3-as bódé is 5-600ezer újonnan.

2020. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!