Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Elfelejtettem megírni az...

Elfelejtettem megírni az e-naplót a szombati munkavégzésre. Hogyan pótolhatom és számíthatok-e valamilyen jellegű szankcióra?

Figyelt kérdés

Sajnos szombaton én nem dolgoztam, de nekem kellett volna felvezetnem az e-naplót, de szerintem pont aludtam amikor a telefonom jelzett ezzel kapcsolatban, és lenyomtam.

Így sajnos a szombati munkavégzés mellett kimaradt annak a jelölése is, hogy vasárnap nem történt munkavégzés.

Hogyan tudom ezt javítani, illetve rögzíteni a szombati munkavégzést, jelölni, hogy vasárnap nem történt munkavégzés?

Kell-e szankcióra számítanom és ha igen, akkor milyen jellegűre?



2020. jún. 15. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felviszed utólag arra a napra.

Igaz látni fogják, hogy mai a bejegyzés, de még mindig jobb. mintha nem lenne.

A lechner nem foglalkozik ilyennel, a munkáltatód lehet le fog baszni.

De csak az hibázik aki dolgozik.

2020. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha más keresne választ a kérdésre:

Offline-al három napig tudod feltölteni ányk nyomtatvánkitöltővel, így ha még szombaton el is felejtetted, akkor is fel tudod dobni hétfőn.

2020. júl. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!