Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Üdv! Miért van az hogy az...

Neo223 kérdése:

Üdv! Miért van az hogy az egyszerű bejelentés hatálya alá tartozó építkezések ennyire bonyolultak lettek és drágák(kapott ár tervekre 36m2 700000.-) és arról nem is beszélve hogy statikust találni aki meg is csinálja borzasztó nehéz?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hányan terveztetnek hozzáépítést?

Én rendesen szerettem volna de lassan fél év elteltével még mindig csak a tervekre várunk!



2020. júl. 22. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Jogos, hogy nem engednek mindenhez IS értő Józsibácsiknak fejből építeni mindenféld gányolást.
2020. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem a választ, de itt a felelősséget az építész viseli, a hozzáépítésnél kell villamos, gépész és statikai leírás mellékletként beadandó, viszont ennek a kis helyiségnek a tervezési ára majdnem ugyan annyi mint egy 120 nm lakóházé. Az szerintem durva, hogy a tervek árának a kétszereséért meg felépül egy helyiség, ha valaki papírforma szerint akar épitkezni.
2020. júl. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!