Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Téglától olcsóbb falazóanyagok...

Téglától olcsóbb falazóanyagok melyek? NEM lakóépülethez kell. A kerítés egy rövid tíz méteres szakaszához és két kis (de nagy belmagasságú) tároló épülethez lenne szükséges. Ezért a hagyományos vályog, vagy döngölt föld megoldások sajnos kiesnek...

Figyelt kérdés
Sejtem, többen azt fogjátok írni, hogy a téglától olcsóbb nincs (vagy, hogy a 30-as beton is drága és ráadásul macerás a kivitelezése), de ha akad egy, vagy két ember aki mégis tud olcsóbbat javasolni, borzasztóan hálás lennék érte!

2020. okt. 12. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Acélváz, szendvicspanel.
2020. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Acélváz olcsó lenne? Azt hittem a fémek drágák, mindegy melyik. Hasonlóan, mint a minimum 30-as betonacél szerkezet. Utóbbi kivitelezését a zsaluzás és a benne levő fémek még drágítják is.


Többiek? Van még más ötletetek?

2020. okt. 12. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Jót írt az 1-es, de én tudok olcsóbbat:

Bontott szendvicspanel.

:)

2020. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl.

[link]

2020. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!