Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Képek lent! Valahogy vakolatok...

Képek lent! Valahogy vakolatokkal/festésekkel/mással kastélyok falának köveire rendkívül hasonlító külsőt alkotni a téglafalakra, (de a drága ragasztott terméskövekkel szemben azért olcsóbban) hogyan szokták ezt viszonylag elfogadhatóan megoldani?

Figyelt kérdés

Mészkő/homokkő szín és formavilág érdekel elsősorban (várak szürke, vagy sötét köveire hasonlító vakolási, festési, vagy egyéb módszerek számomra másodlagos megoldások, persze ha nincs jobb azért ez is érdekel).


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. okt. 15. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez pl. falra van festve.

[link]

2020. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez valóban eszméletlen falfestmény, de én olyanra gondoltam, amihez nem kell tökéletes rajz és festési képességekkel rendelkező művésznek lenni. ;)
2020. okt. 15. 15:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy vannak például olyan - igaz csak beltéri - festési metódusok, hogy mennyire sokféleképpen lehet antikolni egy teljesen sima falat, ilyet szeretnék én is, igaz kívülre és egészen hűen várfalnak tűnő hatással, méregdrága megoldások nélkül, azaz pontosan úgy, mint az antikolási eljárásoknál. Viszonylag olcsón, szódával azért elfogadható végeredménnyel. De egész jó végeredménnyel.
2020. okt. 15. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nem találsz olcsót, pláne ha nagy felületre kell. Vannak 3D Kőburkolatok beton alapúak, talán azok; de olcsó, sok, jó, meg hasonlókat ne várjál. Még festésbe sem. A 3D hatásnak ki kell néznievalahogy, vagy egy hányadék foltos fal lesz csak.

[link]

2020. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# vagyok, vannak dekor vakolatok is.

https://www.youtube.com/watch?v=jKkwGPbNmBs

vagy ez.

[link]

[link]

[link]

2020. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézz utána a Delap-nak
2020. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!