Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi történik,ha túlságosan is...

Mi történik,ha túlságosan is beépítem a telket?

Figyelt kérdés
Van egy közel 480 m2es telkünk,ebből 80 a ház. Egy 15x3m murva út vezet be a kertbe,ott van egy kb 6x6 viacolor térkő. Hátra egy 4x4 beton alap fog készülni a fészernek. Tervezzük a térkő folytatását,összesen vagy 26x3-4 méretben biztosan. Ezzel túlmehetünk a zöldterület limiten? Figyeli ezt valaki? Hogy van ez? Köszi
2020. okt. 31. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindegy, hogy hol van ez a telek?!

(Vagy, hogy szoktál-e együtt italozni a polgármesterrel?)

2020. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Legrosszabb esetben kapsz egy hatósági bírságot. Legfeljebb pár százezer. Befizeted, semmi komoly szankció.
2020. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Befüvezed a térkövet.
2020. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a legrosszabb eset nem a bírság, hanem a bírság+visszabontás/feltörés. Sok önkormányzat nem foglalkozik ezzel, lakossági "bejelentések" viszont előfordulhatnak.

Ami nekem új információ, hogy a térkövezés is beépítésnek számít, én úgy tudtam, hogy épület/fészer/raktár/egyéb épület/fedett terasz számít csupán beépítésnek.

2020. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Építsd meg a fészert, aztán pihenj egy évet. Akkor jöhet a térkő.

Sok örökzöld, főleg leylandi ciprus. Nem kell foglalkozni vele, és hálából nő mint a bolondgomba.

Nem kell már rosszakaratú szomszéd, mert a fizetett műholdas felvételeken pontosan látják, kinek mije van. Jobb önkormányzat mér drónokkal ellenőriz. Persze nem mindegy, hogy hol.

2020. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!