Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Garázsom aljára szeretnék...

Garázsom aljára szeretnék valamit tenni, amit nem kell leragasztani. Nagyon régen pvc padló volt, de az feltöredezett. Esetleg lehetne pvc padlót letenni gagasztás nélkül is? Esetleg mást?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell leragasztani.
2021. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Garázs alját szerintem legjobb natúr betonosan hagyni, mert ha a kocsiból csöpög az olaj, egyből dobsz evy hátast. Beton legalább beszívja.

De vannak kétkomponensű padlófestékek is ha mindenképpen szerernél rá valamit.

2021. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most a betonon pvc van, csak az már össze vissza van töredezve, itt ott feljött. Rá akartam tenni valamit ami elfedi, nem kerül sokba és nem kell leragasztani. A csúszástól én is félek, de nem tudom mi lehetne a legjobb megoldás.
2021. febr. 4. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Topox vagy Tipox műgyanta.
2021. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ha a kocsiból csöpög az olaj, egyből dobsz evy hátast. Beton legalább beszívja."

És az miért jó? Inkább nem kellene beszívnia. Ha beszívta onnan az életben nem takarítod ki. Betont meg gondolom nem akarsz cserélni. Ellenben egy műgyanta padlóról feltakarítod és nyoma nincs.

2022. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!