Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Liapor hazakkal kapcsolatban...

Liapor hazakkal kapcsolatban erdekelne szemelyes tapasztalat. Esetleg tudnatok kivitelezot ajanlani? Nagyon koszonom elore is.

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Homes4you.

Nálam ők a favoritok jelenleg. Ha sikerül belevágni, akkor nagy eséllyel velük építtetném a sajátomat

2022. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 noobient válasza:
100%
anonim, miert ok a favoritok? OP szemelyes tapasztalatrol kerdezett, de ha jol ertem, neked ilyen egyelore nincs.
2022. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: Valóban nem épült még meg a sajátom, viszont több ilyen céggel egyeztettem már, és követem azokat a csatornákat, ahol beszámolnak az építők, azt hiszem elég jól körbejártam a témát már a megvalósítás fázisáig.
2022. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Liapor_epitteto válasza:

Nálunk hamarosan elkészül a liapor ház a Homes4you kivitelezésében.

Nem tudom más kivitelezőkkel összehasonlítani őket, de úgy vélem ők is hozzák a nagy magyar átlagot, nem kiemelkedően rosszak és nem kiugróan jók.

Amiben korrektek: a szerződött áron nem változtatnak menetközben, pedig láttuk mi történt tavaly az építőanyag árakkal.

Hiába kényelmes elvileg a generálkivetelezésben töreténő építkezés, az teszi jól, aki menet közben saját műszaki ellenőrt fizet meg és vele követteti végig az eseményeket. Erre leginkább a hazai alvállalkozói struktúra alján dolgozók igénytelensége miatt lehet szükség.

2022. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: És mik a negatívumok velük kapcsolatban? Típusházat vagy egyedi terv alapján építettétek?


#1,3

2022. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

@Liapor_epitteto


reszleteket tudnal adni? idoben mennyi volt/lesz az epitkezes? brutto ar/netto m2 mennyi lett neked? ezer hala elore is

2022. jan. 27. 14:21
 7/7 Liapor_epitteto válasza:

Típustervre szerződtünk. A vállalt 6 hónapos kivitelezési időtartamhoz képest kevesebb, mint 8 hónap lesz a tényleges kivitelezés, de a téli hónapok a hideg miatt igazából nem számítanak csúszásnak a szerződés szerint.

Ha sikerül tavasszal elkezdeni az alappal, akkor valszeg garantált a 6 hónapon belüli átadás.

Az árak fent vannak a cég honlapján, mi még tavaly szerződtünk, kb 15%-20%-kal olcsóbban.


Ha vkinek vannak saját, bejáratott, a belsős munkákra alkalmas szakemberei, ideje a folyamatos ellenőrzésre, akkor dönthet a csak külső kulcsrakész állapot mellett. Így elkerülhet pár bosszúságot.

2022. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!