Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Generálkivitelezéssel kapcsola...

Generálkivitelezéssel kapcsolatban esetleg valakinek tapasztalata a Balaton1.com építőipari céggel? Terbe Design Kft.

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Negatív tapasztalatom van.

Már az árajánlatot is túlzónak éreztem, de gondoltam a minőséget meg kell fizetni. Folyamatosan egyre több költség lett, a végére horribilis összeg kerekedett. Volt is nézeteltérés a kifizetésnél.

Nyaralót újítottak nekünk.

2022. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon olcsónak tűnik az ajánlatuk a generálkivitelezésre ezért kételkedem. A másik pedig, hogy sehol nem találok róluk véleményt. Az elvégzett munka minősége megfelelő volt?
2022. márc. 18. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A minőséggel nem volt egyébként gond. Igaz, folyamatosan ott kellett lenni, mert ha nem vagyunk ott, akkor mentek volna a saját fejük után.
2022. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2022. márc. 18. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!