Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Zsalukőből csinálok oszlopot,...

Zsalukőből csinálok oszlopot, viszont elfelejtettem venni vasat bele és most vasárnap is van, szal minden zárva. a szóval, mit használhatok helyette? Van itthon ilyen régi kapupánt, vagy 1.5 méter hosszú lapos vas, az jó lesz?

Figyelt kérdés

#oszlop #zsalukő #Ozzlop #Oszlopzsalu
2022. ápr. 10. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A laposvasat ha hasznalnam beleflexelnek, hogy erdes legyen a felülete.inkabb varnak vele es vennek bele való roxort.
2022. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Jobban jársz ha veszel beton vasat.
2022. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Halaszd el a munkát.
2022. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen vas megteszi,még a rozsdás vackok is. Ha jó cementet teszel bele az mindenhez tapad. A vasról le kell takarítani a laza oxid réteget, ha be van kenve olajjal vagy szilikonnal, akkor azt higítóval vagy benzinnel le kell róla mosni. Én 20 évvel ezelőtt hulladékvasból építettem a kerítésoszlopokat(ami a régi házból bontásra került minden volt benne, fűtéscsövek, salgo profil darabok), ment bele minden ami hosszú volt, és tökéletes lett. Az egyik oszlopot cserélni kellett mert egy teherautó beletolatott, így láthattam a szerkezetet is. Amit az 1 válaszoló írt abban van igazság, ha a felülete barázdált akkor nagyobb felületen tapad!!!
2022. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!