Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gre Adria fémfalu medence...

Gre Adria fémfalu medence beásását, beépítését ki hogy csinálta?

Figyelt kérdés

A boltban zsalukovet mondtak, hogy azzal kellene kirakni az oldalát, erre keresek valami alternativat mert a ko dragabb lenne mint maga a medence (119e most regen 40e)


Evekig hasznaltuk úgy hogy csak le astuk az alja fold, homok, ponyva de be omlott az oldalan a fold sajnos idovel. Hogy tudom megerositeni? Köszönöm szépen!



#építés #medence #Velence #Adria #Bépített medence
2022. máj. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsalukövet nem muszáj rakni, zsaluzhatod is, építed a zsalut (deszka), beöntöd betonnal, (nem ártana bevasalni is) és ennyi. A zsalukő valóban drága, de a betont viszont nem tudod elkerülni!
2022. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjál, de ha százezret sokallsz azért, hogy biztonságos legyen és ne omoljon majd rá pl. egy gyerekre, akkor nem kellene "medencézni"!!


Egy normális medence milliókba kerül és csak karbantartásra és vegyszerezésre költ ennyit egy évben az ember.

2022. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Köszi

2. Mikor gyerek voltam kb 8 eves azota hasznaltuk csak beasva a medencet akkor anno METRO aruhazban vettuk ott ezt javasoltàk assuk be ennyi. Azota persze eltetek az evek es felnottem. Szeretnenk most jobban csinalni.

A ‘beomlas’ meg annyi volt hogy az oldalan be omlott a fold es be nyomott egy reszt es eldeformalodott..

2022. máj. 12. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ezért írtam a beomlást, mert sajnos rosszabbul is végződhet.


A zsalukő a "legolcsóbb" megoldás, az is bevasalva betonvassal és az aljzatbetonba is bekötve.

Mindenképpen alul és körben hőszigeteljétek.

Az árát meg nem érdemes egy olcsó medence árához hasonlítani.


(Vagy veszel egy sokmilliósat és akkor eltörpül a zsalukő ára a medence ára mellett.)

:)

2022. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!