Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen kültéri, flexibilis,...

Milyen kültéri, flexibilis, fagyálló, vízálló fugázóanyagot ajánlanátok 15-25 mm széles rések fugázásához, kerítés lábazat és járda közötti rés tartós lezárására, kifugázására?

Figyelt kérdés

A rés, miután kikapartam belőle a földet kb. 3,5-5 cm mély. Változó a szélessége és a mélysége is.


Ilyen szélességre nem találtam a neten gyárilag előkevert fugaanyagot, ezért bármi más megoldás is érdekelne. Akár helyszíni betonkeverékként vagy zsákos betonként felhasználható anyag is. Amivel a rést kitöltve hosszú ideig megoldható, hogy ne gyomosodjon el a résben összegyűlő por/föld.


Fagyálló flexibilis csemperagasztó?

Zsákos beton?

Esztrich beton?

Más?


Ki mit használt, hogyan oldott meg hasonló problémát?

Előre is köszönet a hasznosítható válaszokért.



#kültéri fugázás #fagyálló fugaanyag #flexibilis fugaanyag #széles rések fugázása #kerítés és járda közötti széles rés kitöltése
2022. aug. 4. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerőstől kértem (gazdaságos) hulladék bitumen lemezt. Amit a tető szigetelésnél lenyesnek és után elrak.


Csak olvasztanom és beönteni kellett...

2022. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Szerintem ide a bitugél a legmegfelelőbb.
2022. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!