Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miért nem fogják fel a pénzese...

Miért nem fogják fel a pénzesek, hogy nincs hely arra hogy százaival építkezzenek olyan helyekre ami nem bírja el őket?

Figyelt kérdés

Most példának vehetnénk a fővárosból az agglomerációba leköltözőket,


vagy akik százaival nyaralókat akarnak építeni a Balatonnál..


Azt hiszik hogy nekik mindent is lehet, csak mert van pénzük?


És ha nem engedélyezik nekik, sőt betiltják az építkezést is, mert a helyi lakos életminőségi érdeke van előnyben, még ők vannak megsértődve.


Hogy lehetnek ennyire önzőek az emberek?


2022. szept. 14. 14:09
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Például én nyaralóhelyen élek, és annyi nyaraló épül külterületeken és annyi vizet vesznek ki a településről hogy a belterületi telkek már elesnek a vízbekötéstől, sőt mindenféle vízkorlátozáshoz nekünk kell igazítani magunkat, amikor gazdálkodunk is.
2022. szept. 14. 15:46
 22/32 anonim ***** válasza:
77%
21, Hát ez nem azok sara, akik megveszik az eladásr akínált telkeket, hanem az önkormányzaté..
2022. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
71%
22. Pontosan. De a kerdező nem fogja fel.
2022. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Nálunk már építkezési tilalom van, lehetett volna korábban is..


De nem értem ezeket az embereket sem, ők hogy gondolták, összkomfortos nyaralót akart mindegyik, infrastruktúra nélkül. Most van nyaralójuk de víz nélkül.. megéri?

2022. szept. 14. 16:15
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

24, utoljára leírom: Ezt az önkormányzat hozta így össze, amikor úgy engedett további betelepüléseket a településre, hogy nem volt meg a megfelelő infrastruktúra az ellátásukra.


Vagy te talán úgy költözöl, hogy

"Áh, találtam egy jó telket, pont jó helyen van, közel van minden ami kell, az építkezés ki fog jönni a pénzünkből, van kert, szuper minden... .áh... de nem akarok a helyi infrastruktúra terhére lenni, inkább nem veszem meg"?:D

Hát gondolom nem.

Ha eladó, akkor el AKARJÁK adni azt a telket. Ha az egyik nem veszi meg, akkor meg fogja venni a másik.

2022. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
71%
5. Sőt, ha a kiszemelt telekre n3m kapna építesi engedelyt ilyen okok miatt, akkor arról írna ki kerdest a gyk-ra, hogy micsoda diktatúra van... 😂😂😂
2022. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Miért gondolták hogy nekik az infrastruktúra biztosított? Nálunk olyan telkekre akarnának és akartak építkezni, amelyek BIZTOSAN nem lesznek közművesítve. Ezt vállalták mint "mezőgazdasági épület" majd mégis nyaralóként funkcionáltatják és jajveszékelnek hogy nincsen áramhálózatuk, vizük, és ezt is a másik kárára akarják megoldani.


Ezért lett betiltva az egész.

Előre gondolkodás nem ártana.

2022. szept. 14. 16:52
 28/32 anonim ***** válasza:
79%
Najólvan, látom, te egy üres papírral is meg tudod csinálni azt, amit itt az oldalon művelsz, nem kellünk mi ehhez...
2022. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%
#28: 👍👍👍😂
2022. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű, mert mondhatjuk, hogy az ember önző és csak magára gondol, ellenben az egyén szempontjából nyilván mindenki a jobb élet irányába törekszik haladni.


Én meg tudom érteni a kérdező által képviselt "én már itt lakom" embereket is, mint ahogy megértem a kiköltözőket is.


Igazság alapvetően nincsen, hiszen azt sem lehet mondani, hogy te jöhetsz, más meg nem jöhet.

2022. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!