Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » OSB laphoz malterrel lehet...

OSB laphoz malterrel lehet hungarocellt ragasztani?

Figyelt kérdés

Építettünk egy faházat, és szigetelni szeretnénk.


Válaszodat köszönöm.



2013. júl. 4. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, a polisztirol hőszigetelőnek saját ragasztója van, ami hasonlít a csemperagasztóhoz.

[link]

2013. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet, sem a társadalmi, sem a természeti törvények nem tiltják. Csak épp valószínűleg nem lesz túl tartós. Menj be egy festékboltba és érdeklődj ott, vagy kérdezz meg egy ismerős festőt/burkolót/szigetelőt, valószínűleg tudnak ajánlani neked megfelelő kötőanyagot a kívánt művelethez.
2013. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :-)
2013. júl. 4. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Az OSB lap nem nedvszívó. Nem tud a cementes ragasztó tökéletesen tapadni hozzá. Ehhez speciális ragasztóra van szükség. Olyanra, ami nem lép reakcióba a polisztirol táblával, és valamennyire rugalmas. A Henkel termékei között bőven van megfelelő ragasztó. Keresgélj a Thomsit termékek között.
2013. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én úgy hallottam, meg mi is úgy csináltuk- jó mi nem OSB laphoz ragasztottuk, de nem tudom hogy ahhoz működik-e -, hogy purhabbal ragasztottuk fel a hungarocellt.
2013. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!