Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melyik módszer lehet jobb...

Melyik módszer lehet jobb utólagos alapszigetelésnél szigetelésnél Az injektálásos módszer vagy inkább a Fűrészeléses?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A fűrészeléstől nincs jobb,mert ott teljes felületben alá lehet szigetelni.
2014. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Acél lemezt beütni .
2014. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha padlószintbe tudnának fűrészelni akkor akkor az lenne a jó megoldás de vagy két fugasorral feljebb csinálják úgy meg már meg ette a fene az egészet. A fal alja ugyan olyan vizes és penészes marad. Jobb ha te magad csinálod.
2014. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Énis pont azon gondolkoztam ,hogy feljebb vágnak nem a földnél akkor az alattalévő rész ugyanúgy vizes marad.

2 fugasor az 2 sor tégla?

És az is járt a fejemben ha bentről is vágni kell akkor a benti vágás miatt vagy 30-40 cm a kinti vágás a talajszinttől a távolság a ház kinti része vizes marad?

Jobb ha én magam csinálom? Konkrétan vegyek-béreljek egy ilyen fűrészt és azzal vagy ,hogyan gondoltad?

Ha lenne házilagos megoldás akkor arra tudnál linket adni esetleg egy kis kiindulási segítséget?

2014. máj. 4. 06:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom bérelhető e ilyen gép. Egyébként hogy mi képen lehetne meg csinálni ahhoz látni kellene a házat. Mert attól függ milyen megoldást választhat az ember. Ha lemezelést csinálnék akkor én pl fel betonoznám az egész ház aljzatát a szigetelésig ha a bel magasság engedi. Persze ehez az ajtókat is emelni kellene ez meg csak akkor lenne jó megoldás ha most kezdenél újítani kompletten egy házat. Egyébként unokatestvérem ezt csinálta az obiban vásárolt kézi fűrésszel maga vágta körbe az egész házat(na nem volt egyszerű). Az én kis örökölt vájog házamnak még alapja se volt én csináltam utólag alá és egy úttal szigeteltem is. Ja és ne gondold hogy kőműves vagyok.
2014. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy enyni időt szánsz rám én most vennék egy házat és azt újjítanám fel, kompletten sajnos a betonozás, elhiszem amiket írsz és örülök neki ,hogy ennyi időt szánsz rám! Aza baj a ,hogy betonozásról sincsen fogalmam a belmagasság engedi! Szerintem a legjobban attól félek ,hogy nem tudom hol vannak a csövek a házban! Énis amúgy szeretek sok midnent magamnak csinálni ha lehetséges. Ha lehetne nagyon mélyen fűrészelni akkor utána arra aalig kellene betont tenni.

Sajna fél millió forintokba kerülnek a gépek ennyiből meg is vágják nekem, max utána kellene csak betonoznom.

Legjobb az lenne ha ki tudnám szedni a téglákat és alászigetelni majd visszatenni. Ezt talán meg lehetne úgy is csinálni ,hogy egy szobát megcsinálok ami utána lakható a többit meg sorban ahogy időmből kifutja!

Köszönöm!

2014. máj. 5. 06:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ez is jó megoldás főleg ha fel tudod használni a kiszedett tégla egy részét töredékéből ki jön mint ha csináltatod.
2014. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!