Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Tömegkályhát épített itt vki?...

Tömegkályhát épített itt vki? Mennyire jön ki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Google !
2015. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz olcso..
2015. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém egy videót megnézni erről .A ház méretei is nagyok voltak,mert csak így lehetett elhelyezni.Azt nem mondom hogy olyan melegre fűtötték fel,mint egy cserépkályhát,senki sem kapkodta a kezét mikor megérintették .A tüzelő viszont fogyott rendesen .

Minden esetre én maradok a cserépkályhámnál .Szép ,és melegít is .Természetesen senkit sem szeretnék lebeszélni róla .

2015. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem is kell lebeszélni inkább olvass utána, hogy miért nem kapkodták a kezüket...........és mi az előnye a cserépkályhával szemben.
2015. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

itt a link, kereshetted volna te is, ő már többet csinált, itt ír róla és van honlapja is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__6446461-tom..

2015. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Józanparaszt ***** válasza:
Üdv! Építettem már magamnak is, másnak is. A sajátomat végigdokumentáltam itt: www.kemence.sokoldal.hu
2015. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most költöztem októberben ki falura, pénz szűkében bontott anyagokból teljesen laikusként választottam egy tervet netes keresgéléssel, egyedül samot (vagy hogy is hívják) téglát vettem újat...

Kb 40.000ft össz költségből építettem, egész télen azzal fűtöttem a hálómat...

Szomszédomban egy alkoholista pár lakik, ők 2 130.000fts fizetésből nyomorognak, egy kályhát pakolnak egész nap, havonta kb 50.000ret eltüzelnek, főleg most a hidegben, tegnap tőlem kunyeráltak fát...

Nekem eddig a teljes fűtésem október közepe óta 40.000ft-ben van... 2naponta gyújtok be 1* kb állandó 20 fok van a 20nm-es hálómban és az abból nyíló konyhában és az abból nyíló fürdőben olyan 14-18 közt változik, ha nem nyitogatom az ajtót... ha ház többi része, még 2 20nm es szoba, 5-6fokosak... azt egyelőre nem tudom külön fűteni...

2017. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!