Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kitől kérhetem a kültéri...

Kitől kérhetem a kültéri elektromos kapcsolószekrény mozgatását?

Figyelt kérdés
Már évek óta útban van, egy kb 1 méter magas, 1m széles és 40cm mély szekrény. Ha 90 fokkal el lenne fordítva, nem lógna be az autóbejárónk elé. Közterületen, út mellett van. Semmi felirat nincs rajta, csak egy villámjel. Ilyenkor a helyi áramszolgáltatót kell keresnem? Foglalkoznak ilyennel? Mennyibe kerülhet?

2015. szept. 6. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, elsőyorban a szolgáltató felé jelezd a problémát.

ha nem jársz eredménnyel, akkor önkormányzat.


sok sikert!

(egy villanyyzerelő)

2015. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, az áramszolgáltatótól lehet kérni.

Én egy villanyoszlopot szerettem volna 80 cm-rel arrébb tétetni. Bementem az EON-hoz. Két millió forintos árajánlatot adtak. Nem kértem...

2015. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzat, hogy kiderüljön kié... Lehet közvilágítás, lehet mint pl. Érden sok helyen a csatorna átemelő szivattyúk elosztója. De sok helyen valamelyik telekom. szolgáltatónak is vannak szétszorva ilyen dobozaik.
2015. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lehetséges, hogy közvilágítás... Az Eonnak írtam, napok óta semmi válasz ("használja az online ügyfélszolgálatunkat, ha nem szeret várakozni" hát persze).

Mindesetre nem adom fel, ha mást nem, akkor valaki "véletlenül" megrongálja és akkor muszáj lesz hozzányúlniuk... :-)

2015. szept. 9. 09:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Eon válaszolt. Szívesen elfordítják nekem a kapcsolószekrényt 90 fokkal, 320.000 Ft-ért. Szemét dolog ez :-(
2015. okt. 12. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!