Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibol lehet, egy ilyen...

Mennyibol lehet, egy ilyen epitmenyt felhuzni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy ablaktalan magas epitmenyt szeretnek betonbol, olyan magassagut, amire fol lehet mar szerelni, mobil lefedettseget biztosito keszulekeket, meteorologiai allomast... Ilyen telekommunikacios eszkozoket, amik passziv jovedelmet, tudnanak biztositani. Regi beton silokban gondolkodtam, a legolcsobb 15 millio, de az nem magas annyira, ami megfelelo magassagu lenne, az 210 millio, annyi nincs! Legalabb egy 20 meter magas kene, hogy legyen vagy az keves?

#ablak #torony #beton #telekommunikacio
2015. szept. 26. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem betonban hanem sima acél toronyban gondolkodnék, nyilván nem véletlenül vannak abból és nem betonból. gyorsab és szerintem olcsóbb is megépíteni
2015. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tipust, mereteket, arat sac per kb-ra tudnal mondani.
2015. szept. 26. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy általában erősen szabályozva van, hogy hova milyen magasságú építmény helyezhető el, innentől kb esélytelen ilyet építeni. A szolgáltatók meg vagy meglévőekért fizetnek, vagy egyszerűbb ha maguk építik meg.
2015. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!