Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Beépített redőnytokba hogy...

Beépített redőnytokba hogy kerül később bele a redőny?

Figyelt kérdés
Új építésű házat beépített redőnytokkal fogják átadni, tehát redőny nem jár hozzá, viszont nem értem, hogy a redőnyös hogy tudja beletenni a redőnyt a tokba, ha az egyszer be van építve. (keresztmetszeti ábrákat láttam a neten, de nem segített, nem vagyok túl gyakorlatias ember)
2016. jún. 8. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem is kell ertened. A redonyos majd tudja, hol lehet kinyitni a tokot es betenni a redonyt.
2016. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval annak ellenére, hogy be van építve, ki lehet nyitni? Jó, így más a fekvése, köszi! xD
2016. jún. 8. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk vakolható redőnytokunk van, ha ezt értik beépíthető alatt, akkor ez úgy néz ki, hogy alul lehet kinyitni. Az ablak előtt van, és az alja nincs szigetelve, vakolva, két csavart kell kihajtani és úgy lehet lenyitni.

Mondjuk én a helyedben választanék redőnyt és egy szusszal berakatnám, egyszerűbb és olcsóbb mint utána a beszerelt ablaknál szórakozni.

2016. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem biztos, hogy vállalja az építtető, azért merült fel egyáltalán a dolog.

2016. jún. 9. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyám borogass! Nem teszi be a redőnyt? Felhúzza a falakat, egy teljes tetőszerkezet ácsmunkáját megcsinálja, de a redőnyt nem hajlandó berakni?

Uram segíts! Mindig tud újat mutatni a magyar építőipar...

2016. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyasmi, mintha a gumis elvállalná az abroncs leszerelését, a lyuk kijavítását, a kerék visszaszerelését, de nem lenne hajlandó levegőt fújni a kerékbe :D
2016. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!