Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek érdemes-e hullámpa...

Szerintetek érdemes-e hullámpalára hungarocellt tenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék építeni egy melléképületet viszonylag kevés pénzből. A hullámpala mellett döntöttem mert olcsó de a szigetelés is meg kéne oldani.A válaszokat előre is köszönöm!☺

2016. okt. 21. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen érdemes mert javítja a hőszigetelő képességét a hullámpalának, de elég kényes a hungarocel felülete, hamar lehorzsolódik, ezért csak akkor érdemes használni ha tudsz rá vigyázni vagy ha valamivel lefeded a belső oldalát is, persze ez drágítja a dolgot.
2016. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De nem fog eltörni? Úgy értem mivel a pala hullámos a hungarocell pedig sima lesz közte rés. Ha véletlenül hozzáütődik valami akkor könnyen eltörik?
2016. okt. 21. 18:55
 3/23 anonim ***** válasza:
Belülre akarod tenni? vagy kívűlre?
2016. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Belül védettebb mint kívül, de ha belül msem tudsz rá vigyázni akkor lekell fedni valamivel ami megakadájozza a hungarocell sérülését.
2016. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kívülre tenném!
2016. okt. 21. 19:13
 6/23 anonim ***** válasza:
Kívül lekell burkolni valamival mert a napsütés is károsítja és sérülhet is.
2016. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Elég levakolni is?
2016. okt. 21. 19:56
 8/23 A kérdező kommentje:
És mivel rögzítsem?
2016. okt. 21. 19:58
 9/23 anonim ***** válasza:
Kivül tegyél dryvit hálót rá és a palát fúrd ki a háló felől dugj át a hungarocellen egy u alakú drótot a pala furatán át és hajtsd ketté a pala után. Az u alakú drótot úgy dugd a hálón keresztül hogy az a háló száéán keresztbe legyen ha meg húzod a hálót feszítse meg. ezek után vakold le. Nemtudom hogy elég érthetően írtam e le?
2016. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szerintem értem köszönöm a választ tavasszal megpróbálom megvalósítani!☺
2016. okt. 21. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!