Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a menete építkezés befejezé...

Mi a menete építkezés befejezésének fűtéskész állapotot követően?

Figyelt kérdés
A belső munkálatokra gondolok.A villanyszerelés,csőszerelés és fűtésrendszer kialakítása adott,belső vakolással együtt.Belül az ablakokra az élvédő is fent van.A házon beton födém van.A következő lépésként a mennyezet glettelést gondoltam.Utána festés,szerelvényezés,padló és falburkolatok elkészítése,kapcsolók,dugaljak,lámpatestek feltétele.Belső ajtók és belső párkányok/könyöklők feltétele.Bútorozás.Ez a sorrend megfelelő? Valamint maradt-e ki belőle valami? Meglátásokra,észrevételekre,tanácsokra vagyok kíváncsi! Előre is köszönöm!
2016. dec. 31. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon össze kevered. " A házon födém van". Miért, tető nincs rajta?

Villany szerelés , szerelvényezés. Wc, mosdó lefolyó, viz csövek, utána pucolás. Majd csempézés, burkolás, glett, festés. De nálunk a fütés, kazán, csövezés, az első sor festés után lett felszerelve. Majd úgy lett a festés befejezve. A kapcsolók, lámpák ezután. Az ajtók felrakása már tiszta lakásba kell.

2016. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van tető a házon természetesen,csak a födém az nem fa gerendás,hanem monolit vasbeton födém. Gondolom a belső munkálatoknál nem ugyanazt az utómunkálatot igényli egyik és másik. De most kifejezetten csak a belső munkálatok ideális sorrendjére voltam kíváncsi,köszönöm a választ!
2016. dec. 31. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

glettelés, hideg burkolás, festés, melegburkolás

Festés után már tud szerelvényezni a villanyszerelő

A vízszerelő értelem szerűen a beépített szerelvényeket pl. fürdőkád csempézés előtt, a falra szerelendő dolgokat utána tudja beszerelni.

2017. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!