Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyiből lehetne felépíteni...

Mennyiből lehetne felépíteni egy 50nmes tégla házat beépített tetőtérrel?

Figyelt kérdés

12 millióból szerintem ki kellene jönnie, ahogy az anyagárakat nézem mindennel együtt.


A szerkezetkész állapotig szerintetek mennyibe kerülne? Olcsó megbízható vizes, villanyos, ablakosom van, de kőművesekkel egyáltalán nincs tapasztalatom.


2017. febr. 28. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Vizes, villanyos, ablakos ezek egyike sem ért a házépítéshez. Mitöbb ezeknek a munkája se nagyon kell.


Amúgy kb 12-15M lesz, de most mondom hogy ez kidobott pénz.

2017. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Miért gondolod kidobott pénznek?


Még a telket nem vettem meg, hátha tudsz olyat mondani, amit nem tudok."


Szia,

azért mert nem élhető egy 50nm-es ház. Lehet hogy azt hiszed hogy igen, vagy a mostani életvidelednek, helyzetedben elégnek gondolod, de nem az. Nem véletlenül nem építenek ilyet. Fajlagosan többe kerül, és azonnal többet veszít az értékéből mint egy normális alapterületű ház. 80-90 nm-től ház a ház.

2017. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy gyerekkel élünk 36 nmes lakásban. 1+2fél szoba, fürdő, külön wc. Bőven elég, minden elfér. 50 kg vagyok, nem kell nagy hely. Nem félek, hogy vesztene az értékéből, Budaörs kertvárosában, rendkívül olcsón tudok telekhez jutni. Rengeteget számít a jó elosztás.
2017. márc. 3. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!