Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb mennyibe kerül lecserélni...

Kb mennyibe kerül lecserélni egy elektromos fűtőtestet gázkonvektorra (25m2 lakás)?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sokba...terv,engedély stb,anyagok,munkadíjak
2017. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb nem lehet, mert ùj parapet nem lètesìthető már. Sem kèmènyes konvektort.
2017. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem :( Köszi
2017. márc. 29. 23:16
 4/6 kovpet ***** válasza:
Viszont hőszivattyús rendszerre le tudod cserélni. Ha sima klímát építtetsz ki, akkor még nem is lesz olyan horror árú.
2017. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha van működő gázbekötésed, feketén felteszik, de ha nincs...

felejtős.

2017. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs gázbekötés. A hőszivattyús inverteres klíma esetén maga a (megbízható) készülék is sok százezer forint + beszerelési költségek... így sajnos az sem játszik. Hőszigetelésen gondolkodtam, de nem ismerek megbízható szakembert, aki tisztában van a párásodással stb... így nem merek belevágni, nehogy penészedés legyen a vége. Igazából kívülről kellene az egy darab utcára néző falat hőszigetelni, csak akkor nem tudom hogy hol csapódna le a pára. Lehet, hogy a környező szomszédok falainál.
2017. ápr. 2. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!