Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nemsukára el kell azon gondolk...

Nemsukára el kell azon gondolkoznom hogy hová mennyek tovább tanulni. Lakberendező szeretnék lenni. De nem tudom mijen szakra kéne hozzá választanom és azt sem hogy lehet-e mellette még dolgozni? Elég nagy céljaim vannak az életben.

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi atyánk ki vagy a "mennyekbe". Mégis "mijen" szakra "mennyek"?
2017. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Az első célod először az legyen, hogy megtanulsz helyesen írni. (Kivéve ha diszlexiás vagy, akkor nem tehetsz róla.)
2017. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

off

"Kivéve ha diszlexiás vagy, akkor nem tehetsz róla."


Két diszlexiás gyerekem van, de ennyi idős korukra (pályaválasztás) már rég nem vétettek ilyen hibákat.:-)


on

Az Iparművészetin és Sopronban van belsőépítész szak, ez áll hozzá a legközelebb, kifejezetten lakberendezési képzés nincs a felsőoktatásban. OKJ-képzések, tanfolyamok vannak.

2017. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Nemsukára ", ez azt jelent hogy : nem sukár csávó?
2017. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

#3 természetesen, ha neked van 2 diszlexiás gyereked, akkor mindent tudsz a diszlexiáról, és minden diszlexiásnak ugyan olyan fejlettségi fokon kell álnia a világon... hát képzeld semmit nem jelent, hogy hányadikas, vagyunk rengetegen diszlexiások, akik nem tudunk helyesen írni még 2 diploma és 3 okj után sem...

De persze kérdezőt ez nem mentesíti az alól, hogy már minden platformra lehet tenni helyesírás ellenőrzőt.

2017. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

" hát képzeld semmit nem jelent, hogy hányadikas, vagyunk rengetegen diszlexiások, akik nem tudunk helyesen írni még 2 diploma és 3 okj után sem... "


Szerintem ne vitatkozzunk ezen, j/ly használatot, vagy ragozást például meg lehet tanulni. Onnan tudom, hogy az enyémek is megtanulták, holott az egyiket 7 évesen sem akarták iskolába engedni, 4 éves korától hordtam intenzív fejlesztésre. Csak akarat és szorgalom, meg persze szülői hozzáállás kérdése.

2017. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
erősen troll kérdés.
2017. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Hiszel amit akarsz... én pl betűket keverekvleggyakrabban b-p, d-g, sz-gy

És nem tudok ellene tenni semmit, ha nagyon odafigyelek is lazán leírom a szavakat egyik helyett a másíkkal...szóban pedig fele ilyen szinten nem tudom magam kifejezni.

2017. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen diszlexiás vagyok. Elvileg ez az oldal nem arra készült hogy bántsanak embereket hanem hogy válaszoljanak. Köszönöm szépen,hogy ennyi hasznos választ kaptam. Aki bánt az inkább ne is komenteljen. Köszi
2017. júl. 3. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2017. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!